529-52-52

+38 (044)

businesstravel

+38 (044) 529-52-52

+38 (067) 501-40-90

+38 (050) 610-40-95

Украина, 01133, г. Киев,

ул. Е. Коновальца 31

Карта проезда

Компанія, яка створює світ майбутнього

Менеджмент-тур в GlobalLogic

В жовтні 2019 року компанія GlobalLogic гостинно приймала у себе в гостях представників мережі торгівельних центрів METRO Cash & Carry Ukraine, які навчаються на корпоративній програмі розвитку керівників в форматі pre-MBA. Тематичний менеджмент-тур було організовано з метою знайомства з бізнес-процесами з розробки IT-продуктів та з принципами ефективного менеджменту в успішній компанії, яка входить до топ-3 найбільших лідерів IT-галузі України.

Учасників менеджмент-туру в компанії GlobalLogic зустрічали:

  • Ольга Шишман, Director Engineering;
  • Тетяна Хряпіна, Head of Learning & Development;
  • Юлія Шмуля, Talent Acquisition Group Lead;
  • Анна Єфремова, Head of HRBP;
  • Анастасія Яворська, Head of Core HR.

Для представників METRO C&C було організовано ексклюзивний офіс-тур, який зазвичай проводиться виключно для існуючих та потенційних клієнтів GlobalLogic. Гості компанії отримали можливість детально ознайомитися з проектами та рішеннями компанії в сегменті B2B. Під час туру керівники окремих напрямків та лідери проектних груп поділилися інформацією про інноваційні рішення GlobalLogic в галузях Automotive, Multimedia, Robotics.

Automotive

Олексій Рощупкін, досвідчений фахівець у сфері автомобільних технологій розповів учасникам менеджмент-туру про цифрові розробки GlobalLogic для світових лідерів автомобільної галузі. Завдяки наглядній демонстрації високотехнологічних рішень та симуляції окремих функцій управлінці з METRO C&C мали можливість спостерігати, як сучасні технології допомагають водієві. Наприклад, функції «комп’ютерного зору» дозволяють ідентифікувати власника транспортного засобу за рисами обличчя та надавати доступ в систему виключно «своєму» водію. А інноваційні інструменти автономного керування та безпеки руху роблять процес водіння авто схожим на захоплюючу комп’ютерну гру.

Цифрові рішення, створені інженерами GlobalLogic, перетворюють  автомобіль  на потужний комп’ютер з штучним інтелектом, який виконує все більше функцій замість водія і надає безліч додаткових інструментів для «розумного» водіння. Ці технології вже з’являються в автомобілях світових лідерів автопромисловості, і вже за кілька років вони стануть невід’ємними атрибутами безпечного та зручного транспортного засобу.

Media

Володимир Воробйов, що відповідає за проекти у сфері медіа, ознайомив гостей з інноваційними рішеннями, які створюються в GlobalLogic для провідних компаній медіаіндустрії. Серед них - AVID Technology,  визнаний лідер міжнародного рівню в галузі аудіо- та відео технологій. Клієнти AVID - світові медіакомпанії, в тому числі володарі престижних премій та відзнак міжнародного рівню - Оскар, Греммі, Еммі.

Технології, розроблені в GlobalLogic, використовуються в професійному музичному обладнанні світового класу, в системах запису та аранжування музики. Фахівці GlobalLogic працюють над розвитком і вдосконаленням програмного забезпечення для звукозапису Pro Tools, яке використовується в AVID і яке є визнається світовим стандартом в музичній галузі. Зокрема, понад 70% комерційної музики у світі створюється завдяки Pro Tools, до розробки якої залучені інженери GlobalLogic саме в Україні.

Музичні інновації компанії було використано для створення всесвітньо  відомих саундтреків до голівудських блокбастерів, таких як «Хоббіт», «Світ Юрського періоду», «Гра престолів».

Створенням програмних продуктів для музичній галузі в GlobalLogic займаються не тільки інженери, а й представники музичної індустрії – музиканти та звукорежисери. Вони активно долучаються до процесів програмування і тестування, роблячи суттєвий внесок завдяки своєму професіоналізму і розумінню потреб музичної галузі. Деякі з них поєднують проекти в GlobalLogic з продовженням професійної кар’єри в музичній галузі. Це допомагає створювати інноваційні продукти, які максимально задовольняють сучасним потребам медіаіндустрії.

Учасники менеджменту-туру відвідали професійну студію, в якій розміщено надсучасне звукове обладнання. Тут фахівці займаються тестуванням систем, які використовуються  для живих концертів або студійного запису по всьому світу.

Максим Вус, спеціаліст із тестування програмного забезпечення продемонстрував деякі можливості звуко-режисерського пульту, до створення та тестування якого також залучені українські інженери GlobalLogic. Гості мали можливість поринути в атмосферу справжньої музичної студії з професійним обладнанням світового класу.

Robotics

Далі представники компанії METRO C&C ознайомилися з розробками GlobalLogic в напрямку автоматизації процесів складської логістики. Інженери GlobalLogic створили прототип робота, який вміє виконувати різноманітні маніпуляції із 3D-об’єктами за допомогою алгоритмів комп’ютерного зору та машинного навчання. Роботизовані пристрої з штучним інтелектом здатні виконувати складні операції з розпізнавання предметів та їх переміщення по складу. Такі  високотехнологічні розробки підвищують точність складських операцій, суттєво зменшують кількість помилок та пошкоджень продукції, допомагають підвищити ефективність логістичних процесів.

Під час знайомства з проектами GlobalLogic учасники менеджмент-туру були вражені тим фактом, що українські інженери створюють найсучасніші програмні продукти та цифрові рішення, які застосовуються в компаніях-лідерах світового рівня, роблячи суттєвий внесок в розвиток інноваційних галузей економіки. Після яскравого і пізнавального офіс-туру гості компанії GlobalLogic зустрілися з командою керівників GlobalLogic та дізналися про принципи управління процесами і людьми в компанії.

Ольга Шишман, директор з інжинірингу, розповіла про основні відмінності між продуктовою та аутсорсінговою бізнес-моделями в IT-галузі та про організацію бізнесу GlobalLogic. Вона ознайомила учасників менеджмент-туру з конкурентними перевагами компанії на ринку розробки IT-продуктів та послуг, а також з особливостями роботи з корпоративними клієнтами світового рівня.

Від Ольги гості компанії дізналися про організаційну структуру GlobalLogic, побудовану за принципами командного менеджменту, про інструменти управління проектними командами та про ключові показники ефективності окремих проектів та фахівців.

Керівники окремих напрямків HR-департаменту розповіли учасникам менеджмент-туру про розподіл відповідальності за роботу з людьми, а також про принципи взаємодії між HR-лідерами та керівниками бізнес-напрямків. Представники METRO C&C дізналися про методи пошуку й залучення таланливих фахівців на перегрітому ринку кадрів в IT-індустрії, про інструменти навчання та можливості для розвитку в GlobalLogic, про елементи корпоративної культури. Креативність та системне мислення, аналітичність та увага до деталей, відповідальність та ефективність роботи в команді – ось якості, які цінуються в GlobalLogic і які дозволяють фахівцям розвиватися разом з компанією.

Оскільки офіси GlobalLogic розташовані в різних містах України та світу, команда із залучення талантів має враховувати особливості регіональних ринків інженерних талантів - наявність потрібних фахівців та вартість спеціалістів, очікування людей від компанії та баланс інтересів працівника і роботодавця.

В GlobalLogic усі рішення та дії в напрямку управління людьми неодмінно пов’язані з бізнес-цілями компанії. Адже кваліфіковані фахівці (інженери, програмісти, тестувальники) – це ключовий актив компанії, яка спеціалізується на створенні високотехнологічних продуктів та послуг. Компанія будує відносини зі спеціалістами за принципами взаємовигідної співпраці, коли талант і результативність створюють цінність для бізнесу, а люди отримують гідне визнання, винагороди і додаткові можливості.

Фахівці в галузі HR надають професійну підтримку спеціалістам на кожному етапі Employee Journey – від первинної адаптації до завершення співпраці з компанією. Також HR-експерти й бізнес-партнери консультують менеджерів з питань стратегічного та операційного управління персоналом, надають інформацію про ефективність та динаміку розвитку фахівців на основі детальної HR-аналітики. Така допомога дозволяє керівникам обирати найбільш дієві інструменти  для прийняття управлінських та кадрових рішень.

Менеджмент-тур в GlobalLogic – це візит до компанії, яка створює майбутнє вже сьогодні. Талановиті фахівці і менеджери розробляють продукти та послуги, які допомагають компаніям-клієнтам робити світ кращим – яскравішим, зручнішим, безпечнішим.

Щиро дякуємо команді GlobalLogic за чудову можливість потрапити до простору ідей, творчої енергії, високих стандартів в роботі. Знайомство з інноваційними проектами та з корпоративними принципами ведення бізнесу надихає на пошук нових шляхів управління процесами та людьми, на розвиток інноваційного мислення і розширення горизонтів можливостей!

Для довідки:

GlobalLogic — лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Компанія допомагає своїм клієнтам проектувати і створювати інноваційні продукти, платформи і цифрові рішення для сучасного світу. Поєднуючи стратегічний дизайн, комплексний інжиніринг і експертизу у різних галузях, GlobalLogic допомагає клієнтам вийти на нові рівні можливого і прискорити їхній перехід до цифрового бізнесу майбутнього.

Центральний офіс GlobalLogic знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Компанія ділиться глибокою експертизою з клієнтами у сферах комунікацій, автопрому, охорони здоров’я, технологій, медіа і розваг, промисловості і напівпровідників.

Детальніше про менеджмент-тури від компанії IVA MICE

Послуги, що надаються компаниєю IVA MICE

З усіх питань Вам допоможуть менеджери компанії «IVA MICE»:

Тел.: +38 (067) 103-45-01

Тел.: +38 (095) 414-82-64

E-mail: info@iva-mice.com

 

Компания IVA-MICE — профессиональный организатор открытых и корпоративных мероприятий, направленных на развитие бизнес-мышления, а также расширение кругозора и инструментария у руководителей высшего и среднего уровня.

Услуги компании

Услуги

 

Обратная связь

Мы расширяем горизонты возможностей!

Наши партнеры:

"IVA Travel Partners" -  Украина, 01133, Киев, ул. Е. Коновальца 31, оф. 514

тел. +38 (044) 529 52 52; +38 (067) 501 40 90; +38 (050) 610 40 95

Wise Energy Group

Развитие организаций, лидеров, команд

Human Resourses to Business

Повышение ценности HR-процессов для бизнеса