529-52-52

+38 (044)

businesstravel

+38 (044) 529-52-52

+38 (067) 504-68-00

+38 (067) 632-22-34

Україна, 01133, м. Київ,

вул. Є. Коновальця 31

Мапа проїзду

«Відповідально до мети»

Менеджмент-тур в компанію PepsiCo Ukraine

В рамках корпоративної програми розвитку керівників METRO C&C відбувся менеджмент-тур управлінців, які навчаються на цій програмі, в компанію PepsiCo Україна.

Менеджмент-тур розпочався з відвідування високотехнологічного цеху з випуску молочного дитячого харчування «Агуша» в м. Вишневе Київської області.  Олена Давиденко, керівник цеху дитячого харчування, розповіла гостям про високі стандарти контролю якості при закупівлі молочної сировини, його переробці в продукти дитячого харчування, особливості зберігання та транспортування готової продукції. Виявляється, що вимоги до якості процесів харчового виробництва в PepsiCo набагато жорсткіше, ніж галузеві стандарти в молочній промисловості України та на міжнародних ринках. Такий підхід до якості та харчової безпеки відображає корпоративний принцип PepsiCo «Перемагаючи відповідально», керуючись яким компанія прагне бути світовим лідером з виробництва готових до вживання продуктів харчування та напоїв.

Після візиту на завод учасники менеджмент-туру відвідали центральний офіс PepsiCo Україна в Києві, де зустрілися з командою керівників, а також отримали можливість ознайомитись з принципами відповідального ведення бізнесу та, з корпоративною культурою компанії.

В компанії PepsiCo Україна представників METRO C&C зустрічали:

 • Оксана Пальгуєва, директор з управління персоналом
 • Раїса Міщенко, HR бізнес-партнер (комерційні функції)
 • Віталій Брик, директор з продажів (організована торгівля)
 • Костянтин Золотих, керівник відділу по роботі з ключовими клієнтами
 • Людмила Гординська, провідний спеціаліст з категорійного менеджменту напрямків напої і снеки;
 • Віталій Антонець, керівник групи оптових продажів)
 • Аліна Матківська, керівник відділу зв'язків з громадськістю

Гості компанії дізналися про підхід PepsiCo «Перемагаючи відповідально» (Winning with purpose), який відображає прагнення до сталого розвитку компанії на ринках присутності та впровадження його в усі аспекти бізнесу.

Оксана Пальгуєва, директор з управління персоналом, розповіла учасникам менеджмент-туру про корпоративну культуру PepsiCo, яка підтримує стратегічні пріоритети бізнесу, а також надає можливості співробітникам реалізувати свій потенціал, розвиватися разом з компанією та досягати високих результатів.

Щоб досягати мети, співробітники PepsiCo прагнуть бути швидшими, сильнішими і кращими в усіх сферах діяльності. Швидшими в реагуванні на потреби клієнтів та споживачів, що відображається у вкладанні ресурсів  зростання бізнесу і прагненні до перемоги в кожній торговій точці. Сильнішими в спрощенні процесів, розвитку компетенцій та культури задля досягнення чудових результатів. І кращими в обранні шляхів відповідального досягнення мети з турботою про планету та людей.

З метою підтримки стратегічного бачення і прагнення бути швидшими, сильнішими і кращими в щоденних діях, співробітники PepsiCo керуються наступними принципами:

 • Орієнтуватися на споживачів у всьому, що ми робимо;
 • Ставитися до бізнесу як до власного;
 • Зосередити зусилля і швидше досягати результатів;
 • Відкрито висловлювати свою думку;
 • Задавати високі стандарти для розвитку талантів і культури різноманітності;
 • Разом радіти успіху;
 • Чинити етично.

Корпоративна культура PepsiCo підтримується на усіх етапах взаємодії компанії з працівниками: від першого контакту на етапі працевлаштування до безперервного розвитку,  надання можливостей для кар’єрного просування чи звільнення з компанії з метою пошуку нових можливостей.

Раїса Міщенко, HR бізнес-партнер комерційних функцій PepsiCo Ukraine, поділилася з учасниками менеджмент-туру практичними інструментами підтримки корпоративної культури. Серед них найбільш ефективними є наступні:

 • активна участь топ-менеджерів в якості носіїв цінностей та агентів змін,
 • підтримка відкритих комунікацій в колективі з використанням різноманітних каналів зв’язку,
 • застосування цифрових технологій та інновацій в процесах навчання та розвитку персоналу,
 • залучення працівників до участі в міжфункціональних проектах.

Компанія PepsiCo Ukraine підтримує співробітників на шляху до поставлених цілей та заохочує вміння спільно радіти успіхам. Ціла низка корпоративних програм спрямована на визнання талантів та здібностей працівників, стимулювання високої результативності, а також підтримку готовності прикладати додаткові зусилля та підтримувати колег на шляху до спільної мети.

Костянтин Золотих та Людмила Гординська поділилися з гостями PepsiCo корпоративними підходами до аналізу ефективності просування продуктів та брендів PepsiCo в роздрібних мережах та інструментами її підвищення. Зовнішня привабливість продукту, розміщення на полицях супермаркету, стилістика оформлення брендованих стендів – все це впливає на раціональне й емоційне сприйняття покупців, формування позитивного відношення до продукту та бажання його придбати. Керівники METRO C&C отримали можливість подивитись на деякі аспекти роздрібної торгівлі з іншої точки зору - так би мовити, очами своїх постачальників з галузі FMCG. Співпраця виробника і продавця в питанні розвитку продажів через роздрібну мережу допомагає знаходити найбільш дієві рішення за рахунок об’єднання знань, досвіду та енергії. Таке партнерство допомагає отримати ефект синергії та спільними зусиллями досягати високих бізнес-результатів.

Директор з продажів в каналі організованої торгівлі Віталій Брик ознайомив учасників менеджмент-туру з інструментами просування продуктів та брендів в роздрібних мережах. Він навів приклади креативних та ефективних кампаній, спрямованих на привернення уваги споживачів до смачної продукції PepsiCo. Поєднання професіоналізму та творчого підходу, ретельного розуміння інтересів споживачів і фокусу на бізнес-цілі допомагають у створенні позитивного іміджу продуктів компанії, в стимулюванні продажів та в підвищенні лояльності покупців до бренду.

Аліна Матківська, керівник відділу зв'язків з громадськістю, розповіла гостям компанії про діяльність PepsiCo в напрямку корпоративної соціальної відповідальності. В компанії активно підтримуються ініціативи, спрямовані на благодійну допомогу тим, хто її найбільше потребує, та на охорону навколишнього середовища. Волонтерська діяльність співробітників PepsiCo – це вагома складова культури відповідального відношення не тільки до бізнесу, але й до суспільства, країни, світу.

Згідно з результатами внутрішнього дослідження, для 70% співробітників PepsiCo культура компанії є фактором №1 для вибору місця роботи. Розуміючи це, в PepsiCo приділяють багато уваги корпоративній культурі, створенню можливостей для розкриття потенціалу співробітників, досягненню балансу між цілями компанії та цілями кожного працівника.

І не дивно, що завдяки принципам відповідального менеджменту, культурі високих досягнень та визнанню цінності кожного співробітника, компанію PepsiCo Ukraine визнано роботодавцем світового рівня та  сертифіковано за міжнародним стандартом Top Employer 2019.

Під час спілкування з командою керівників PepsiCo Ukraine представники METRO Cash&Carry мали змогу переконатися, що в усіх напрямках діяльності принцип відповідального ставлення до стейкхолдерів (клієнти, співробітники, суспільство, акціонери, партнери) є ключовим та визначальним як для управлінських рішень стратегічного рівню, так і для щоденних дій кожного співробітника.

Відвідування компанії PepsiCo та знайомство з корпоративними принципами ведення бізнесу – це чудова можливість поповнити знання про кращі практики менеджменту та розширити управлінський світогляд. Завдяки професіоналізму, щирості та енергії спікерів під час менеджмент-туру в PepsiCo Ukraine управлінці компанії METRO C&C дізнались про ключові фактору успіху компанії світового рівню.

Ми дякуємо команді PepsiCo за високі стандарти відповідального ведення бізнесу та відкритість до обміну практичним досвідом. Бажаємо компанії подальшого розвитку та процвітання, пошуку нових можливостей та досягнення вражаючих успіхів як в Україні, так і на міжнародних ринках!

Про компанію:

PepsiСo в Україні — один з лідерів у виробництві готових до вживання продуктів харчування та напоїв, представлена компаніями Сандора та Вімм-Білль-Данн Україна. Компанія займає провідні позиції на ринку соків і сокової продукції, де представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик». До портфелю компанії входять також газовані напої Pepsi®, 7UP®, Mirinda®, холодний чай Lipton Ice Tea®, мінеральна вода «Аква Мінерале». На ринку снеків компанія представлена брендами Lay's® і Хрусteam®. PepsiCo в Україні також займає впевнені позиції на ринку молочної продукції з брендами «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька» та дитячого харчування з брендом «Агуша».

В компанії PepsiCo по всьому світу працює понад 200 000 співробітників у 200 країнах, та 3 600 – в Україні. Діяльність PepsiСo в Україні створює робочі місця для тисяч українців – від водіїв, що доставляють продукцію до точок продажів, та дистриб'юторів до сільськогосподарських виробників, що поставляють фрукти, овочі та молоко на підприємства компанії.

Детальніше про менеджмент-тури від компанії IVA MICE

Послуги, що надаються компаниєю IVA MICE

З усіх питань Вам допоможуть менеджери компанії «IVA MICE»:

Тел.: +38 (067) 103-45-01

Тел.: +38 (095) 414-82-64

E-mail: info@iva-mice.com

 

Компанія IVA-MICE — професійний організатор відкритих та корпоративних заходів, спрямованих на розвиток бізнес-мислення, а також розширення кругозору та інструментарію у керівників найвищого та середнього рівня.

Послуги компанії

Ми розширюємо горизонти можливостей!

Наши партнеры:

"IVA Travel Partners" -  Україна, 01133, Київ, вул. Є. Коновальця 31, оф. 514

тел. +38 (044) 529 52 52; +38 (067) 504 68 00; +38 (067) 632 22 34

Wise Energy Group

Розвиток організацій, лідерів, команд

Human Resourses to Business

Підвищення цінності HR-процесів для бізнесу

Інна Косорига

Експерт у HR та в організаційному розвитку