529-52-52

+38 (044)

businesstravel

+38 (044) 529-52-52

+38 (067) 501-40-90

+38 (050) 610-40-95

Украина, 01133, г. Киев,

ул. Е. Коновальца 31

Карта проезда

Менеджмент-тур в компанію УкрПошта

«Системний підхід до управління - запорука розвитку бізнесу»

 

22 травня 2019 року відбувся менеджмент-тур в компанію Укрпошта. Учасниками менеджмент-туру стали управлінці компанії METRO Cash & Carry Ukraine, які навчаються на корпоративній програмі розвитку керівників pre-MBA.

Програма спрямована на вдосконалення управлінських навичок, розвиток бізнес-мислення, знайомство з кращими практиками менеджменту. Менеджмент-тури - як частина комплексної програми розвитку - покликані познайомити керівників з практичними прикладами управління процесами і людьми в успішних компаніях. Розширення управлінського кругозору забезпечується за рахунок знайомства з різними галузями і бізнес-моделями, організаційними структурами і корпоративними культурами, перевіреними методами та інноваційними технологіями.

Укрпошта стала першою компанією, яку управлінці METRO відвідали в рамках програми. Тема менеджмент-туру - «Системний підхід до управління - запорука розвитку бізнесу».

Протягом останніх трьох років в Укрпошті відбуваються активні трансформації, спрямовані на перетворення пострадянської організації з застарілими процесами в сучасну компанію, яка розвиває сервіс і покращує якість життя клієнтів по всій країні.

Учасники менеджмент-туру зустрілися з ключовими керівниками Укрпошти, з перших вуст дізналися про масштабні трансформації в компанії і про ключові фактори успіху в управлінні змінами. Своїм управлінським досвідом з представниками METRO C & C поділилися:

 • Ігор Смілянський, Генеральний директор;
 • Олександр Перцовський, Перший заступник Генерального директора з операційної діяльності;
 • Костянтин Мішустін, Директор зі стратегії та трансформації;
 • Олександр Наход, Заступник Генерального директора із закупівель;
 • Лілія Бушина, Заступник Генерального директора з управління персоналом;
 • Анна Колесова, Директор департаменту B2B;
 • Валентина Дудко, Директор з розвитку мережі.

Декілька инсайтів за підсумками менеджмент-туру:

 • Укрпошта створює принципово нову систему, ламаючи усталені десятиліттями бюрократичні процедури і впроваджуючи сучасні підходи, нові технології. В компанії послідовно проводяться як глобальні трансформації в масштабах країни, так і локальні покращення окремих процесів.
 • Не кожен успішний управлінець зможе бути ефективним в період трансформацій. Ключові якості лідерів-реформаторів Укрпошти: терпіння і витримка, щире бажання бути провідником змін, вміння доводити почате до кінця, енергійність і працездатність, любов і повага до людей і їх потреб, оптимізм і позитивне ставлення до життя.
 • Побудувати ефективну сервісну компанію в масштабах країни, яка приносить прибуток державі, - не аби який челлендж! Реформувати компанію національного масштабу, працюючи з 9:00 до 18:00, неможливо. Якщо ти хочеш реалізувати масштабні зміни, - ти маєш любити свою справу, жити нею, віддавати їй максимум своєї енергії. Захопленість, витривалість, внутрішня мотивація - складові успіху в проведенні трансформацій.
 • Закупівля будь-яких (!!!) товарів і послуг в Укрпошті проводиться виключно через тендер. Умови закупівель відкриті, правила єдині для всіх. Чесні і довірчі відносини з постачальниками дозволяють Укрпошті отримувати суттєві знижки на продукцію що закуповується, домовлятись про лояльні умови співпраці.
 • Креативність ключових менеджерів, пошук нестандартних підходів в закупівлях, системний бенчмаркінг і аналіз ринкових цін дозволяють Укрпошті тримати закупівельні ціни суттєво нижче, ніж у багатьох приватних компаніях, не кажучи вже про державні.
 • Лайфхак від Укрпошти: Для проведення вхідного контролю закуплених ТМЦ корисно запрошувати провайдерів, які не виграли в тендері, тобто прямих конкурентів постачальника-переможця. Так ви забезпечите ретельний контроль якості закупленої продукції і максимальну експертність при перевірці специфічних параметрів.
 • Менеджер в державній компанії маєн бути в кілька разів ефективніше, ніж у приватній, тому що наявність державного регулювання і жорстких регламентів в усіх процесах створює додаткові складності і перешкоди. Потрібно постійно шукати нестандартні ідеї, вміти домовлятися, швидко приймати рішення і втілювати їх у життя, приймаючи відповідальність за наслідки.
 • Якщо ти змінюєш звичну систему і ламаєш налагоджені схеми, - для багатьох ти будеш незручним, станеш ворогом і порушником спокою. У цій ситуації важливо впевнено рухатися до запланованої мети, без страху і емоційних реакцій на нападки «доброзичливців». У CEO Укрпошти Ігоря Смілянського є установка для команди топ-менеджерів: «Ми працюємо в довгу, але кожен день може стати останнім». Важливо демонструвати результат, а не втягуватися в конфлікти і деструктивні перепалки в публічному полі.
 • Змінити усталений імідж компанії в очах клієнтів можна тільки за рахунок поліпшення якості процесів, зручного сервісу і турботи про клієнта. Коли клієнт приходить на звичне відділення Укрпошти і отримує позитивні емоції від спілкування зі співробітниками та від якісного обслуговування - його відношення до компанії змінюється на краще, лояльність зростає. Це довгий шлях і кропітка робота, але це важливі перетворення, які змінюють культуру обслуговування в масштабах країни.
 • Будь які перетворення реалізуються людьми. Дуже багато залежить від цінностей, мотивації, життєвих і професійних цілей керівників, лідерів змін. Не менш важливими є взаємини в колективі, відкритість і довіра, ефективність командної роботи. Від професіоналізму співробітників і їх ставлення до роботи залежить якість процесів, а від якості процесів - досягнення компанією поставленої мети. Приділяючи високу увагу підбору, розвитку та мотивації персоналу, команда менеджерів Укрпошти безперервно тримає у фокусі показники ефективності процесів, можливості для поліпшень і динаміку наближення до стратегічних цілей компанії.

Учасники менеджмент-туру були вражені знайомством з незвичайною компанією, що проходить шлях масштабних перетворень, і з командою топ-менеджерів, які крок за кроком створюють нову систему управління в Укрпошті. Ключові фактори успіху в управлінні змінами: цілеспрямованість і енергія творення, готовність до сміливих ідей і нестандартних рішень, ентузіазм і щире бажання створювати цінність для клієнтів, співробітників, компанії і суспільства.

Без сумнівів, яскравий приклад управління трансформаціями в Укрпошті заслуговує вивчення і наслідування. Щиро бажаємо команді Укрпошти успіхів у втіленні найсміливіших ідей і в досягненні намічених цілей, сил і терпіння в подоланні викликів і перешкод, залученості персоналу і вдячності клієнтів!

Детальніше про менеджмент-тури від компанії IVA MICE

Послуги, що надаються компаниєю IVA MICE

З усіх питань Вам допоможуть менеджери компанії «IVA MICE»:

Тел.: +38 (067) 103-45-01

Тел.: +38 (095) 414-82-64

E-mail: info@iva-mice.com

 

Компания IVA-MICE — профессиональный организатор открытых и корпоративных мероприятий, направленных на развитие бизнес-мышления, а также расширение кругозора и инструментария у руководителей высшего и среднего уровня.

Услуги компании

Услуги

 

Обратная связь

Мы расширяем горизонты возможностей!

Наши партнеры:

"IVA Travel Partners" -  Украина, 01133, Киев, ул. Е. Коновальца 31, оф. 514

тел. +38 (044) 529 52 52; +38 (067) 501 40 90; +38 (050) 610 40 95

Wise Energy Group

Развитие организаций, лидеров, команд

Human Resourses to Business

Повышение ценности HR-процессов для бизнеса

Инна Косорига

Эксперт в HR и в организационном развитии